Blokujemy telefon śmierci, feministkom puszczają nerwy

Zaledwie kilka dni temu ruszyliśmy z akcją „Zatrzymaj telefon śmierci”, a Aborcyjny Dream Team już szaleje z wściekłości! Są niezadowoleni, że ktoś przeszkadza im w zabijaniu dzieci… Jak podkreślają: chcą decydować. Decydować o wartości drugiego człowieka, o jego życiu i śmierci, o jego być lub nie być. Chcą dokonać „wyboru” dotyczącego swojego życia, nie biorąc pod uwagę, jak wiele zmieni to w życiu drugiej osoby, jeszcze nienarodzonego dziecka – pozbawi go tego życia. To walka o „prawo” do zabijania dzieci… ADT nie mówi niczego konkretnego; potrafi zdobyć się jedynie na ordynarne wyzwiska wobec prolajferów.

Agresja środowisk domagających się „prawa” do zabijania narasta. Aborcyjny Dream Team jest doskonałym przykładem. Jest to grupa feministek, które „głoszą nowinę, że aborcja jest ok” i chwalą się posiadaniem infolinii, pod którą doradzają, jak zamordować poczęte dziecko. Numer tej infolinii wielokrotnie wypisywano sprayem na murach kościołów i w innych miejscach w całej Polsce. Tym bardziej zdecydowana powinna być nasza odpowiedź, protest wobec takich działań i postulatów!

Feministki podkreślają: chcą decydować. Decydować o wartości drugiego człowieka, o jego życiu i śmierci, o jego być lub nie być. To walka o „prawo” do zabijania dzieci… Aborcyjny Dream Team nie mówi niczego konkretnego. Potrafi zdobyć się jedynie na ordynarne wyzwiska wobec prolajferów, którzy dzwonią pod ich numer.

Fundacja Życie i Rodzina wzywa wszystkich do społecznego blokowania telefonu śmierci. Jeśli tylko możesz i masz odwagę zadzwoń pod numer infolini ADT, a najlepiej podpisz petycję do prokuratora generalnego i zapisz się na dyżur przez stronę: www.zycierodzina.pl/telefon.

Dołącz do nas! Wejdź w formularz, zapisz się, broń dzieci, blokuj telefon śmierci! Złość aborcjonistów pokazuje, że jesteśmy skuteczni! Razem uratujemy przed aborcją wiele dzieci.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.