Bielsko-Biała ma coraz więcej obrońców życia

Nienarodzonym przybyło obrońców – w sobotę 28 kwietnia w Bielsku Białej odbył się kolejny z powadzonych w całym kraju kursów obrońców życia i rodziny.

W spotkaniu udział wzięło 20 osób, w różnym przedziale wiekowym, o różnorakich zainteresowaniach i zawodach. Mieli za to jeden wspólny cel – pogłębienie wiedzy oraz działań związanych z tematem obrony życia oraz wartości rodziny. Większość uczestników po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w tego rodzaju wydarzeniu.

Zebranym na kursie prolajferom przekazana została nie tylko usystematyzowana wiedza, ale również praktyczne umiejętności do walki o życie najsłabszych.

Był to owocny czas spędzony we wspaniałej atmosferze z odważnymi ludźmi, którzy nie chcą bezczynnie patrzeć na bezkarną przemoc wobec nienarodzonych dzieci. Po kursie usłyszeliśmy:  „Cieszę się, że byłem i dziękuję za motywację do przyjścia na kurs, to fakt, że daje wiele”. Ktoś inny „Super kurs. Jest to bardzo piękne i budujące co robicie”. Teraz już będziemy działać razem, w jeszcze większym gronie.

Jeśli również nie chcesz pozostać obojętnym na zabijanie niewinnych dzieci oraz pragniesz poszerzyć swą wiedzę o kolejne argumenty i praktyczne umiejętności – zapraszamy! Zapisy na kolejne kursy znajdziesz tu: https://zycierodzina.pl/kursy/

Agnieszka Mańka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.