Bielski sąd umarza postępowanie za obronę życia!

 

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej umorzył postępowanie w sprawie pikiet antyaborcyjnych prowadzonych przez koordynatora Fundacji Życie i Rodzina Łukasza Dudę. Po złożeniu odwołania od nałożonej kary, nie było konieczności wyznaczania ani jednej rozprawy!

Sprawa dotyczyła pikiet, które miały miejsce w październiku oraz listopadzie ubiegłego roku. Takie manifestacje odbywają się regularnie w regionie Podbeskidzia już piąty rok z rzędu.

ZOBACZ: Aborcja ma twarz zabitego dziecka – pikieta w Bielsku-Białej

W tej sprawie zadziwia zachowanie policji, która reaguje na anonimowy donos w sprawie pikiety i sama wychodzi przed szereg próbując nielegalnie rozbić zgromadzenie i zastraszyć wolontariuszy. Orzecznictwo w sprawie pokazywania skutków aborcji jest jednak jasne, zatem i ta próba cenzury debaty publicznej była nieudana.

Mówimy to zawsze: my nie pokazujemy na banerach nic innego, jak tylko skutki obowiązującej w Polsce ustawy. Prawo, a raczej krwawe bezprawie, pozwala na zabijanie trojga nienarodzonych dzieci dziennie. Aborcja jest morderstwem niewinnego i bezbronnego człowieka. Kłamstwa, manipulacja, zastraszanie czy też próba cenzury nie zatrzymają pokazywania prawdy i nie odwiodą nas od walki o każde zabijane dziecko.

„Prawda, która wyzwala człowieka, to zwykle prawda, której człowiek woli nie słyszeć” – można by dodać i wyrazić nadzieję, że kiedyś wreszcie bardziej będzie oburzać wykonywanie aborcji niż pokazywanie jej straszliwych skutków…

Podziękowania za pomoc prawną dla Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.