Bezczynność polityków to przyzwolenie na zabijanie dzieci

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny jak tylko potrafi ucieka od rozpatrywania projektu #ZatrzymajAborcję. Uściślając – komisja ta usilnie wzbrania się przed ocaleniem od zabicia z rąk aborterów ponad tysiąca dzieci rocznie. To niedopuszczalne zachowanie polityków skomentowaliśmy w Lublinie pikietą na Placu Litewskim 13 kwietnia br.

Wokół plakatu pokazującego dziecko zabite w 22. tygodniu ciąży zgromadził się tłum osób zebranych na modlitwę w obronie życia nienarodzonych. Młodzi i starzy, kobiety z dziećmi, mężczyźni – zbulwersowani bezczynnością posłów, sami nie chcieli być bezczynni. W całej Polsce jest co najmniej 830 000 osób podobnie oburzonych brakiem działania ze strony rządu w kwestii zakazu aborcji eugenicznej.

Właśnie ruszyła akcja „Zadzwoń do posła”. Przypomnimy politykom, że uważnie obserwujemy ich działania w sprawie ustawy #ZatrzymajAborcję. Na podstawie tych działań lub ich braku będziemy podejmować decyzje na jaką partie i jakich ludzi głosować w wyborach.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.