Atak na pikietę „Sejm bez aborterów” w Poznaniu

atak na pikietę

W trakcie trwania kampanii „Sejm bez aborterów” uświadomiliśmy wielu osobom, którzy politycy głosowali przeciw życiu. Ale też wielokrotnie spotykaliśmy się z agresywnymi i nienawistnymi atakami ze strony zwolenników aborcji. Teraz, na finiszu akcji, doszło do fizycznego i werbalnego ataku na wolontariuszki oraz zniszczenie mienia Fundacji podczas legalnej pikiety pro-life w Poznaniu. Interweniowała Policja.

Każdy powód do ataku jest dobry dla tych, którym nie podoba się, że publicznie obnażamy prawdę o aborcji. Jednym przeszkadzają zdjęcia ofiar, a jeszcze innym treść banerów – fakt, że wskazujemy, którzy politycy głosowali przeciw ustawie antyaborcyjnej. Reakcje aborcjonistów są dowodem na to, że nasza praca jest potrzebna i naprawdę porusza ludzi.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.