Agresja zwolenników LGBT podczas pikiety w Lublinie

Takie pikiety są potrzebne! W ostatni poniedziałek wolontariusze lubelskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina ponownie stanęli z banerami pokazującymi prawdę o środowisku homoseksualnym. A także zbierali podpisy pod projektem ustawy „Stop LGBT”. I tym razem zwolennicy ideologii LGBT pokazali swoją prawdziwą twarz – agresywną i pełną nietolerancji.

Bannery pokazywały twarze gejów skazanych za pedofilię i znęcanie się nad adoptowanym chłopcem. Tymczasem zwolennicy LGBT wykazywali się daleko idącą „tolerancją” krzycząc na wolontariuszy, a nawet wulgarnie sugerując, że kiedyś ktoś ich za pokazywanie prawdy pobije.

Takie incydenty tylko nas motywują do pokazywania prawdy. Bo trzeba z nią docierać wszelkimi sposobami, szczególnie do tych, którym się wydaje, że ideologia LGBT to wymachiwanie kolorową flagą i uśmiechy na paradach. Tymczasem aktywiści LGBT dążą do realizacji swoich postulatów m.in. poprzez radykalne wystąpienia w przestrzeni publicznej. Są one zawsze źródłem niepokojów społecznych.

W ich trakcie dochodzi m.in. do: ekscesów o charakterze ekshibicjonistycznym, profanacji, prowokacji, lżenia symboli katolickich, duchowieństwa i świeckich wiernych. Ośmiesza się godło, flagę i inne symbole narodowe. Walczy z Kościołem i normalnością. Ważnym elementem pracy homodziałaczy jest rekrutacja dzieci i młodzieży do politycznego ruchu LGBT.

Chcemy temu wszystkiemu powiedzieć STOP!

Jeszcze dzisiaj możesz pomóc i zebrać podpisy wśród znajomych, rodziny i lokalnej społeczności. Możesz pobrać kartę i ją wydrukować, albo wypełnić formularz poniżej – skontaktujemy się z Tobą i pomożemy!

[ninja_form id=3]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.