Aborterzy – „Jak można ich nazywać lekarzami?”

Zbiórka pierwszego tysiąca podpisów pod inicjatywą #ZatrzymajAborcje przebiega szczególnie intensywnie w Lublinie. Intensywnie dlatego, że mieszkańcy miasta chętnie podpisują się pod projektem.

Pikieta zbiórkowa ostatniego dnia lipca obfitowała w bardzo mocne akcenty. Jednym z nich był podpis złożony przez lubelską położną, która opowiadała, jak w jednym z lubelskich szpitali w ramach praktyk ona i jej koledzy musieli być obecni przy dokonywaniu aborcji. „Wyciągano części tego dziecka, pojedyncze. Jeden z moich kolegów nie wytrzymał i wyszedł, chyba zwymiotował” opowiadała. I z żalem pytała: „Gdzie ich sumienie? Jak można ich nazywać lekarzami?”

Do stolika podchodziło także wiele rodzin – matek i ojców z dziećmi. Dawali doskonałe świadectwo swoim dzieciom, że na konkretne zło trzeba konkretnie zareagować. Potrafili porozmawiać ze swoimi dziećmi o złu aborcji. Zdarzali się jednak i tacy, jak pewien przejeżdżający rowerem, razem ze swoimi dziećmi, ojciec, który naszą akcję skomentował: „Zamiast tego wolałbym już widzieć pornografię!”

Oburzenie, jakie wywołało to zdanie, było ogromne. Wrażliwość społeczna na bezpieczeństwo dzieci narodzonych jest odruchowa. Czy i nienarodzeni będą się mogli wkrótce czuć bezpiecznie, i prawnie, i w świadomości społeczeństwa?

Przyłącz się do nas i #ZatrzymajAborcje, nie tylko w Lublinie!

#ZATRZYMAJABORCJE

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.