Aborcjoniści drwią z modlących się pro-liferów

Zwolennicy aborcji na każdym kroku okazują swoją pogardę dla obrońców życia oraz przede wszystkim dla nienarodzonych dzieci. To nienormalne, że widok zabitego dziecka jest dla nich okazją do śmiechu. A jednak takie właśnie sytuacje obserwujemy na pikietach antyaborcyjnych i publicznych różańcach, które organizujemy w różnych miastach Polski.

Bez szacunku do życia

Wolontariusze komórki częstochowskiej Fundacji Życie i Rodzina kolejny raz modlili się w centrum miasta w intencji wycofania szczepionek skażonych aborcją. W pewnym momencie pikietę zaatakowali proaborcjoniści, którzy próbowali przeszkodzić modlącym się i zaczęli głośno drwić. Fragment tego zdarzenia uchwycił na nagraniu jeden z naszych wolontariuszy.

Obejrzyj video:

Tego typu sytuacje ukazują odrażający obraz aborcyjnej mentalności, która objawia się brakiem szacunku do życia oraz do tych, którzy stają w jego obronie. Degenerację zwolenników aborcji widać w śmiechu na widok banerów pokazujących ofiary aborcji, podważaniu ich człowieczeństwa oraz kpieniu z modlitwy obrońców życia.

obrońców życia

Zatrzymać aborcyjną propagandę

Trzeba stawać w obronie nienarodzonych dzieci i pokazywać prawdę o zbrodni aborcji. Trzeba również postawić tamę propagandzie zabijania, bo to ona daje podwaliny do zmiany myślenia o aborcji i tłumaczenia jej na wiele kłamliwych i żenujących sposobów. Nie można pozwalać na to, by aborcjoniści bez ograniczeń promowali zabijanie dzieci jako coś normalnego i dobrego, bo aborcja to zabójstwo.

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Detranzycja to zjawisko, o którym się nie wspomina, albo informacje o nim chce się zamieść

19 czerwca, 2024

Lewackie środowiska wypuściły w zeszłym roku grę polegającą – dosłownie – na zabijaniu tych, którzy

15 czerwca, 2024

Sabrina Mana-Walasek, stały doradca sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. aborcji, jest uwikłana w konflikt interesów. Z

14 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.