Aborcja w Polsce – legalna zbrodnia

W kwestii aborcji, obowiązuje ustawa z 1993 roku ze zmianami z roku 1996. W majestacie prawa w określonych w ustawie przypadkach dokonuje się zbrodni. Poddane aborcji dzieci często umierają już poza organizmem matki. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej rzeczywistości aborcyjnej w polskich szpitalach.

Kiedy aborcja w Polsce jest legalna?

Sytuacje, w których dozwolone jest zabicie nienarodzonego dziecka, określa ustawa z 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Trzy aborcyjne wyjątki opisane są językiem niezdradzającym, jak wielka zbrodnia kryje się za słowami:

  • kiedy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej.
  • istnieje podejrzenie upośledzenia dziecka lub nieuleczalnej choroby, która może zagrażać jego życiu.
  • ciąża jest wynikiem gwałtu lub innego czynu zabronionego. W tym przypadku aborcje wykonuje się do 12 tygodnia życia dziecka.

Stwierdzenie choroby dziecka przez lekarza, wydanie zaświadczenia o gwałcie przez prokuratora – to rutynowe czynności, które w istocie są wydawaniem wyroków śmierci na niewinnych ludzi.

Zgodnie z ustawą o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, aborcja jest zatem w określonych przypadkach legalna. Ten fakt kłóci się z samym nazewnictwem ustawy, która w zamierzeniu ma służyć właśnie ochronie płodu, czyli żyjącego już dziecka!

Dlaczego kobiety decydują się na aborcję?

Odpowiedź jest prosta: bo prawo na to pozwala. Prawo dopuszczając zabicie niektórych dzieci, tworzy standard postępowania w sytuacjach, gdy ciąża jest zaskoczeniem, okazuje się przebiegać nieprawidłowo, pojawiają się komplikacje zdrowotne u dziecka lub jego matki.

Przyznajemy: kobieta która dowiedziała się o ciąży, może być w szoku. Przyjęcie do siebie tej niezwykłej wiadomości może trwać długi czas. Trudność z odnalezieniem się w nowej sytuacji nie może jednak usprawiedliwiać zabijania.

Środowiska feministyczne lubią usprawiedliwiać decyzję o aborcji tym, że wiele kobiet chce robić karierę, nie chce zmieniać swojego stylu życia, nie czuje się na siłach podołać wychowaniu. Jest to jednak aborcyjna propaganda. Dziecko jest człowiekiem od poczęcia i należy mu się prawo do życia. A życie drugiego człowieka nigdy nie może być przedmiotem czyjejś decyzji. Czy wyobrażamy sobie zabicie 3-latka, który przeszkadza matce w rozwoju zawodowym? Czy zaakceptowalibyśmy morderstwo na dziecku, u którego chwilę wcześniej zdiagnozowano nowotwór? Takie dzieci otacza się opieką – walczy do końca o ich życie i zdrowie albo przynajmniej zapewnia opiekę paliatywną, aby mogło odejść godnie, gdy w naturalny sposób nadejdzie jego czas. Aborcja jest zjawiskiem nieodwracalnym, co najlepiej wiedzą kobiety, które aborcji dokonały, a które marzą, by cofnąć czas i normalnie urodzić swoje dzieci.

Decydujące jest pytanie, czy ustawa, która powstała – jak sama jej nazwa wskazuje – w celu ochrony płodu, może dopuszczać aborcję w jakimkolwiek przypadku? A co z maluszkami, którym udało się przeżyć ten okrutny „zabieg” i które następnie umierały w okrutnych warunkach? Trudno to sobie wyobrazić, ale sytuacja, kiedy poddane aborcji dziecko przeżywa i zostaje porzucone, aby umrzeć w męczarniach, jest całkowicie zgodna z prawem! Takie właśnie zdarzenia mają miejsce w polskich szpitalach. Fundacja Życie i Rodzina walczy o to, aby każde dziecko – niezależnie od stanu zdrowia, pochodzenia, okoliczności poczęcia – miało prawo do narodzin

Jak walczymy o prawa dzieci?

Działanie fundacji opiera się na kilku filarach. Odsłaniamy prawdziwe oblicze aborcji, aby ją powstrzymać. W tym celu wychodzimy na ulice miast, pod szpitale, biura poselskie, instytucje państwowe, a także organizujemy inicjatywy obywatelskie oraz szkolenia dla obrońców życia.

Każde dziecko ma prawo do tego, aby narodzić się i żyć. Podejrzenie choroby nie może być czynnikiem, który odbiera mu to oczywiste i niepodważalne prawo! Prawdziwe i co gorsza, legalne zbrodnie mają miejsce w szpitalach w całym kraju. Chcemy, aby każdy był świadomy, czym tak naprawdę jest aborcja, w jak okrutny sposób jest przeprowadzana. Odkłamujemy feministyczną propagandę o „zabiegu”, „przerwaniu ciąży”, „przywróceniu miesiączki”, „spędzaniu płodu” czy „zlepku komórek”. Aborcja to morderstwo na niewinnym człowieku, najbardziej odrażająca zbrodnia, jaką można sobie wyobrazić.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.