„Aborcja. Nie zwracaj na to uwagi”

W sobotę, 25 lutego, puławscy wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina po raz kolejny stanęli  w centrum miasta Puław przy Galerii Zielonej, aby pokazać prawdę o aborcji.

Podczas akcji wielu przechodniów, w tym kierowców, zwracało uwagę na drastyczne zdjęcia z  naszych banerów, reagując w przeróżny sposób. Jedna z przechodzących pań na pytanie swojego kilkuletniego syna: „Co to jest”? Odpowiedziała wymijająco: „ Aborcja. Nie zwracaj na to uwagi…”

W najbliższym czasie ponownie pojawimy się na ulicach Puław, aby uświadamiać opinię publiczną jak wielką zbrodnią jest zabijanie dzieci poczętych. Informacje o akcjach można znaleźć na fanpage’u Fundacja Życie i Rodzina: Puławy.

Iga Leszek

[masterslider id=”11″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.