„Aborcja nie dotyczy dzieci!”

Taką tezę wysunął podczas naszej piątkowej pikiety w Katowicach bezimienny lekarz. Czy aby na pewno lekarz?

Osoby, które podchodzą do wolontariuszy na pikietach, często podają się za specjalistów w różnych dziedzinach. Czy są to „specjaliści”, którzy zdobywali wiedzę w systemie głębokiej komuny, gdzie aborcja była dostępna na życzenie? A może „specjaliści”, którzy zostali zmanipulowani przez różne środowiska, organizacje, które są ze sobą mocno powiązane i czerpią korzyści finansowe z procederu zabijania dzieci oraz mają ułatwiony dostęp do mass mediów? Nikt nie chce być oszukiwanym, a nasze społeczeństwo przez lata w subtelny sposób było faszerowane ideologią, która zezwalała na niszczenie ludzkiego życia. Również dzisiaj nawołuje się do zabijania w imię ideologii zafałszowanej „wolności” czy „nauki”.

Naszą rolą jest sprzeciwiać się tej cywilizacji śmierci i wołać o cywilizację życia!

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.