Stop in vitro. Akcja w Bielsku – Białej

Na 16 kwietnia 2023 r. w Bielsku-Białej planowane jest referendum w sprawie finansowania z budżetu miasta procedury sztucznego rozrodu ludzi. W odpowiedzi na to Fundacja Życia i Rodzina zainicjowała akcję informacyjną dla mieszkańców „Prawda o in vitro” – jest ona częścią kampanii „Stop in vitro”.

W kolejnych polskich miastach kliniki sztucznego rozrodu z powodu braku klientów domagają się finansowania swojej szkodliwej działalności z pieniędzy publicznych. Fundacja Życie i Rodzina razem z mieszkańcami tych miejscowości sprzeciwia się marnowaniu pieniędzy podatników na dofinansowywanie nieetycznych procedur. Akcja „Stop In Vitro” była już organizowania w Lublinie, Rzeszowie, Jeleniej Górze oraz na Warmii i Mazurach, a teraz jest obecna w Bielsku – Białej.

Dlaczego nie zgadzamy się na in vitro? Poznaj argumenty przeciw in vitro

Poznaj argumenty przeciw in vitro

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.