Poznań: PO siłą wprowadza politykę pro LGBT

Dziś protestowaliśmy przeciwko wprowadzeniu Polityki Miasta Poznania na rzecz Równości i Różnorodności Społecznej na lata 2024-2026. W pięknie brzmiące hasła ubiera się strategię, która w istocie ma znamiona dyktatury – dyktatury odczuć, dyktatury mniejszości. Program forsuje ideologię LGBT i przymusza do akceptacji zboczeń, respektowania genderowej nowomowy (wystarczy zapoznać się z wydanym przez Zespół ds. Polityki Równości i Różnorodności „Pojęciownikiem równościowym”).

Przed budynkiem Urzędu miasta odbyła się pikieta Stop LGBT, a na salę weszli działacze poznańskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina. Również niektórzy politycy zgromadzeni na sesji Rady Miasta Poznania oraz mieszkańcy Poznania sprzeciwiali się przyjęciu uchwały „równościowej”. Jeden z radnych słusznie zauważył, że „ankieta nie jest do końca reprezentatywna” (program bazuje na anonimowej ankiecie wypełnianej przez internautów, w której ostatecznie wzięło udział zaledwie 1568 osób), inny dodał: „Okazuje się, że ma być to taki dokument przesądzający o sposobie prowadzenia polityki społecznej, rodzinnej, senioralnej, kulturalnej itd. Dalej też oddziałujący na urzędników miejskich: jak mają rozmawiać, co mają czytać, na co zwracać uwagę, jakie grupy mają w swojej pracy zauważać priorytetowo.”

Pomimo wyraźnego sprzeciwu Politycy Platformy Obywatelskiej przegłosowali dokument. Prezydent Jaśkowiak siłowo wprowadza politykę sprzyjającą szerzeniu się niebezpiecznej ideologii LGBT zagrażającej szczególnie dzieciom i młodzieży.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.