Petycja „Pilnuj budżetu” w komisji – zadzwoń do radnych i wyraź swoje poparcie!

Zadzwoń do podanych lubelskich radnych, powiedz co sądzisz o marnowaniu Twoich pieniędzy na dotacje dla instytucji i organizacji, które popierają tzw. Strajk Kobiet oraz promują aborcję oraz ideologię LGBT. Czasu jest mało, bo we środę 9 czerwca, komisja będzie opiniować petycję „Pilnuj budżetu”. 

W petycji „Pilnuj budżetu” mieszkańcy Lublina sprzeciwiają się sponsorowaniu z budżetu miasta instytucji i organizacji, które popierają tzw. Strajk Kobiet oraz promują aborcję oraz ideologię LGBT.

Zadzwoń, wyraź swoje poparcie dla inicjatywy do poniższych radnych:

Marcin Bubicz / tel. 81 466 16 50 / mail:  marcin.bubicz@lublin.eu
Zbigniew Jurkowski / tel. 602 228 665 / mail:  zbigniew.jurkowski@lublin.eu
Grzegorz Lubaś / tel. 81 466 16 50 / mail: grzegorz.lubas@lublin.eu
Bartosz Margul / tel. 884 621 162 / mail: bartosz.margul@lublin.eu

Kilka miesięcy temu w wyniku obywatelskiego monitoringu systemu dotacji miejskich, wykazano, że Rada Miasta przeznacza ogromne sumy na dofinansowanie instytucji, które jawnie sprzeciwiają się konstytucyjnej zasadzie ochrony życia oraz zasadzie ochrony rodziny. Generowanie kosztów przez dofinansowywanie podmiotów, których działania są sprzeczne z wartościami konstytucyjnymi – nie jest celowe i nie stanowi realizacji interesu publicznego.

„Mamy dość marnowania naszych pieniędzy, którymi radni utrzymują finansowo instytucje jawnie popierające tzw. Strajk Kobiet i promujące aborcję oraz ideologię LGBT.” – powiedział Krzysztof Kasprzak, przedstawiciel komitetu zbierającego podpisy.

Lublin jest jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Dług ten rośnie, pomimo czynionych jeszcze w 2008 roku prognoz, że będzie spadał. W czasie lockdownu, gdy wielu obywateli traci możliwość zarobkowania, marnowanie publicznych pieniędzy na szkodliwe ideologie jest szczególnie bulwersujące.

Zbiórkę podpisów pod petycją zainicjowała Fundacja Życie i Rodzina w koalicji z Stowarzyszeniem KoLiber Lublin, lubelską Młodzieżą Wszechpolską i Ruchem Narodowym Lublin. Treść petycji można znaleźć na stronie www.pilnujbudzetu.pl.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.