Stop LGBT

Fundcacja Życie i Rodzina obserwuje coraz większą ekspansję ideologii LGBT w Polsce, dlatego wdraża skuteczne środki, aby z nią walczyć. Rozkwit ruchu LGBT to przede wszystkim pojawienie się coraz bardziej wulgarnych i agresywnych parad LGBT, które często wykorzystują profanacje symboli religijnych jako formę protestu i manifestacji. Obserwujemy także promocję homoseksualnych wzorców w mediach i w szkołach.

Ideologia LGBT, zwłaszcza w kontekście prowadzenia kampanii społecznych, skupia się na zwiększeniu widoczności i akceptacji społecznej. A obok ich form działania, z których korzystają homoaktywiści, nie da się przejść obojętnie. Przejawia się to w Stosują szczególnego rodzaju terroru – jeśli ktoś myśli inaczej niż środowiska spod znaku sześciokolorowej flagi, zostaje natychmiast oskarżany o mowę nienawiści (choć nie jest ona ujęta w polskim prawie jako przestępstwo), homofobię (jw.) i wyzywany od faszystów. Coraz częściej lobby LGBT zastrasza myślących inaczej pozwami sądowymi. Ta agresja i sposoby wymuszenia swoich praw zmuszają do podjęcia walki z LGBT, które jest groźną ideologią mającą na celu zniszczenie fundamentów społeczeństwa.

Pod pretekstem nowoczesności i postępu próbuje się zburzyć społeczny ład i wprowadzić zasady dyskryminujące m.in. chrześcijan. Agresywne ataki LGBT na wartości kulturowe i religijne wymagają od nas dojścia do jedynego słusznego wniosku – tu potrzeba aktywnej walki. Za hasłami mówiącymi o przyjaźni i niedyskryminacji stoi w rzeczywistości atak na życie, rodzinę, dzieci i podstawowe ludzkie wartości. Ideologia LGBT, czyli, mówiąc wprost, homoseksualna propaganda, staje się coraz bardziej natarczywa, a jej celem jest narzucać innym swój światopogląd siłą poprzez ustawodawstwo i przechwycenie instytucji państwa w naszym kraju.

Już teraz mamy do czynienia z próbą wprowadzenia prawa mającego na celu umożliwienie zabijania nienarodzonych dzieci bez żadnych ograniczeń. Spotykamy się z licznymi profanacjami, czy atakami na kościoły. Czy naprawdę chcemy dopuścić do tego, aby tak wyglądało nasze życie społeczne? Czy bierne przyglądanie się deprawowaniu społeczeństwa to nasza rola? Czas podjąć walkę z LGBT i przywrócić dawne fundamentalne wartości.

Również Unia Europejska próbuje działać tak, aby uzależnić dostęp do funduszy od realizacji w poszczególnych krajach praw stojących w godnych z homoideologią. Także władze nominalnie konserwatywne, rzekomo broniące praw człowieka oraz praw rodziny poddają się unijnej presji. Bez wyraźnego społecznego sprzeciwu homoseksualna propaganda przenikać będzie do kolejnych dziedzin naszego życia – to moment na rozpoczęcie walki oraz na wyraźne powiedzenie: STOP LGBT!

Wesprzyj walkę przeciw LGBT

Coraz więcej ludzi ma dość agresji środowisk LGBT i chce się jej przeciwstawić, rozpoczynając walkę. Dowodem tego jest coraz większa frekwencja i coraz większe wsparcie na organizowanych przez nas pikietach i innych akcjach społecznych, mających na celu uświadomienie ludziom, jakim zagrożeniem jest pleniąca się ideologia LGBT.

Ludzie coraz śmielej pokazują, że nie godzą się na zabijanie nienarodzonych dzieci pod pretekstem „praw kobiet”, seksualizację kilkuletnich dzieci, czy też nawet zakamuflowaną pedofilię, która manifestuje się w kręgach związanych z LGBT w niektórych krajach Europy Zachodniej. Polacy nie dają sobie wmówić, że tradycyjny model rodziny i konserwatywne wartości, to równa się zacofaniu i nieposzanowaniu praw człowieka.

Jeśli chcesz wesprzeć walkę ze szkodliwą dla człowieka, życia i rodziny ideologią LGBT, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz regularnego śledzenia naszych działań i dołączenia do nich.

walka z lgbt

Jak walczyć z LGBT – wychodzimy na ulice!

Organizujemy pikiety, spotkania, szkolenia i inicjatywy ustawodawcze mające na celu powstrzymać homopropagandę i walczyć z LGBT. Obnażamy hipokryzję władz oraz służb państwowych, a także samej ideologii LGBT. Informujemy też na bieżąco o atakach LGBT oraz prowadzonych przez nas działaniach będących odpowiedzią na nie. Wyraź swój sprzeciw – powiedz STOP LGBT i nie pozwól na niszczenie polskich rodzin, zabijanie nienarodzonych dzieci i inne dewiacje, które próbuje się sprzedać Polakom jako coś całkowicie naturalnego!

Obok pikiet antyaborcyjnych i zbierania podpisów przeciwko aborcji pojawiamy się na ulicach miast z banerami pokazującymi prawdę o środowiskach LGBT. Są to m.in. przykłady molestowania, gwałtów, maltretowania, a nawet morderstw dokonywanych na dzieciach przez homoseksualistów lub homoaktywistów. Nie pozostajemy bezczynni. Rozumiemy, że z LGBT trzeba walczyć, tylko w taki sposób uda się jakkolwiek powstrzymać szerzącą się propagandę. Im szybciej Ty też zdasz sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie homoseksualna ideologia, tym prędzej uda się przywrócić fundamentalne wartości i ład społeczny.

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.

Prawnicy Fundacji napisali obywatelski projekt ustawy STOP LGBT

To nie koniec. W poniedziałek 9 sierpnia 2021 roku złożyliśmy 140 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, która znacząco ograniczy homoseksualną propagandę na ulicach polskich miast. Tysiące ludzi dobrej woli poświęcało swój czas i energię, a wszystko to wśród ataków ze strony homolobby i wrogich mediów.

Artykuł 18. Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. To kolejny dowód na to, że walka z LGBT jest konieczna.

Ustawa Stop LGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację homoseksualnej propagandy z przestrzeni publicznej. Została ona starannie przygotowana przez prawników, tak aby była zgodna z polską Konstytucją. Walka z LGBT jest nie tylko potrzebna, ale i zgodna z wartościami konstytucyjnymi.

Projekt pomyślnie przeszedł pierwsze czytanie w Sejmie (link) i trafił do dalszych prac w sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. „Działamy dalej! Obywatele, których mam zaszczyt reprezentować, oczekują realnej ochrony przed homopropagandą. Będziemy pilnować prac komisji i informować społeczeństwo o postępach, podobnie jak robiliśmy to z projektem #ZatrzymajAborcję, którego postulaty zostały zrealizowane w zeszłym roku” – powiedział po głosowaniu, pełnomocnik projektu – Krzysztof Kasprzak. Zachęcamy, aby wejść na stronę Komisji, znaleźć swojego posła i zadzwonić lub napisać do niego, aby projekt został jak najszybciej rozpatrzony, bo walka z LGBT to polska racja stanu.