Zwolennikom aborcji brakuje argumentów

Zwolennicy aborcji

Premier Morawiecki chciałby powrotu „kompromisu” aborcyjnego, a poseł Bożena Borys – Szopa głosowała za odrzuceniem ustawy zwiększającej ochronę życia. Jak się okazuje nie tylko lewicowi politycy, ale również ci z partii rzekomo prawicowych wspierają działania aborcjonistów i mord na dzieciach. Pokazujemy to podczas pikiet kampanii „Sejm bez aborterów”.

Zwolennicy aborcji posługujący się hasłami „prawa wyboru” i „praw kobiet” nie są w stanie przejść obojętnie obok zdjęć ofiar procedur aborcyjnych i wdają się dyskusje z pro-liferami. Jednak bardzo szybko wychodzi na jaw, że nie mają żadnych sensownych argumentów i chętnie rzucają bluzgami w stronę obrońców życia. Nie ma przecież żadnego powodu, dla którego można lub trzeba zabić poczęte dziecko.

Zwolennikom aborcji brakuje argumentów

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.