Zwolenniczka aborcji wykorzystała dziecko do prowokacji pod Trybunałem Konstytucyjnym

Podczas Publicznego Różańca za dzieci zagrożone aborcją pod Trybunałem Konstytucyjnym miał miejsce atak aborcjonistów. Kobieta wykorzystała do prowokacji skrajnie zaniedbaną małą dziewczynkę.

Aborcyjna prowokacja podczas różańca

W drugą rocznicę wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej Komórka Warszawska Fundacji Życie i Rodzina zorganizowała Publiczny Różaniec połączony z pikietą ukazującą ofiary aborcji. W trakcie trwania modlitwy zwolenniczki aborcji próbowały dokonać prowokacji. Proaborcyjna prowokatorka przyprowadziła ze sobą skrajnie zaniedbaną dziewczynkę w wieku około 8 lat. Dziecko było nieubrane, choć temperatura wynosiła 8 stopni Celsjusza i była mżawka. Dziewczynce było zimno, nie miała kurtki, szalika ani czapki, a na bose stopy miała założone gumowe klapki. Naciągała na dłonie za duży sweter, była w cienkich spodniach od piżamy. Wyraźnie nie chciała tam być, chciała wracać do domu.

Zwolennicy aborcji są bezduszni – nie tylko popierają zabijanie dzieci nienarodzonych, ale też nie dbają o narodzone. Jak można używać dziecka, żeby atakować legalne zgromadzenie pro-life? Jak można narażać zdrowie własnej córki, by dopiec nienawidzonym obrońcom życia? To jest tak wielka i perwersyjna nienawiść, że aż trudno uwierzyć…

prowokacja
Różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym w 2. rocznicę wyroku ws. aborcji eugenicznej
prowokacja
Różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym w 2. rocznicę wyroku ws. aborcji eugenicznej

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.