Zatrzymajmy homopropagandę w Lublinie! PETYCJA

13 października w Lublinie ma zostać zorganizowany tzw. marsz równości, czyli parada promująca homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne. Władze miasta nie widzą w wydarzeniu nic złego, choć nie od dziś wiadomo, że podczas podobnych imprez promuje się zachowania gorszące i niedopuszczalne w normalnym społeczeństwie.

W obronie Lublinian i przeciwko marszowi wystąpili radni miasta. Podpisz petycję poparcia dla ich stanowiska.

PODPISZ PETYCJĘ

Stop homopropagandzie na ulicach Lublina!

 

Faktem naukowym jest, że homoseksualizm szkodzi zdrowiu i życiu. Częsta skłonność do pedofilii wśród gejów i lesbijek, czy zachorowalność przez nich na choroby weneryczne już powinny stanowić argument za zakazywaniem wydarzeń, na których zachęca się, a nawet stosuje przymus społecznej akceptacji perwersji i wynaturzeń.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.