Zatrzymajmy aborcję w Toruniu

W niedzielę 30.10.2016 już po raz kolejny wolontariusze toruńskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina i goście wyszli przed szpital im. L. Rydygiera, aby dać wyraz swojemu sprzeciwowi wobec zabijania dzieci w polskich placówkach medycznych.

Celem naszej obecności jest także docieranie do mieszkańców Torunia z informacją, że w bielańskim szpitalu giną dzieci. Większości z nich odebrano życie po wcześniej przeprowadzonych badaniach prenatalnych.

Nie godzimy się, żeby ludziom podejrzanym o choroby zadawano śmierć. Nienarodzone dziecko także jest człowiekiem i powinno być otoczone opieką i miłością. Mamy nadzieję, że Toruń stanie się miastem wolnym od aborcji. Naszą obecność rozumiemy także jako apel do kierownictwa szpitala o zaprzestanie wykonywania tak zwanego „zabiegu przerywania ciąży” w naszym szpitalu. Apelowi temu damy wyraz także podczas kolejnego protestu antyaborcyjnego. Odbędzie się on w dniu 13.11.2016 r. Serdecznie zapraszamy na pikietę antyaborcyjną wszystkich tych, którzy chcą zmienić otaczającą nas rzeczywistość na lepszą.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.