Zatrzymaj ustawę 1846 – ruszyła akcja #ZatrzymajSegregacje

Już wiadomo, że posłowie w dniach 26-27 stycznia 2022 będą głosować nad ustawą 1846, która szantażem wprowadza przymus szczepień. Trzeba działać. Ruszyła akcja #ZatrzymajSegregacje – obywatelskiego nacisku na posłów, aby powstrzymali szaleństwo segregacji sanitarnej!

Od początku, od kiedy rząd ogłosił, że zakupi preparaty określane jako szczepionki na Covid-19, opinia publiczna była karmiona bajkami, że wzięcie tych preparatów nigdy nie będzie obowiązkowe. Było to kłamstwo.

Podejmowane są nieustanne próby wprowadzenia takich środków, które są w istocie szantażem, aby te preparaty przyjąć. Ustawa z druku 1846 jest także metodą takiego szantażu, o czym mówiła Kaja Godek podczas wystąpienia na Komisji Zdrowia, która opiniowała projekt.

https://zatrzymajsegregacje.pl

Na stronie znajdziemy listę posłów, z którymi warto się kontaktować, wraz z telefonami, mailami i adresami biur poselskich. Zachęcamy: dzwoń, pisz lub wybierz się osobiście na rozmowę i powiedz, czego chcesz od posła. To niewielki wysiłek, ale niezwykle potrzebny, by posłowie dostali instrukcje do działania wprost od obywateli.

Nie zwlekaj! Głosowanie nad ustawą 1846 już 26 i 27 stycznia br. Zadzwoń już teraz, aby posłowie zatrzymali wprowadzenie tego projektu.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.