„Zajmijcie się innymi sprawami”

12 stycznia odbyła się pikieta przy jednym z wejść na bardzo popularne targowisko w Rudzie Śląskiej. Uświadamialiśmy ludzi idących na zakupy, czym jest aborcja. Nie spotkaliśmy się jednak z poparciem otoczenia.

Przechodnie, mijający nas, kręcili głowami, zdarzało się że mruczeli pod nosem. Jeden pan krzyknął nawet: „To nie dzieci są zabijane, ale wy macie zabity mózg!”. Tylko trzy osoby zatrzymały się na rozmowę.

Jednym z nich był młody mężczyzna, który stwierdził, że zdjęcie przedstawione na banerze jest szokujące i nie należy eksponować go w miejscu, gdzie chodzą dzieci. Dodał też, że uważa takie postępowanie za stratę czasu i powinniśmy zająć się innymi pożytecznymi czy też miłymi zajęciami.

Nie zrażeni tymi komentarzami, planujemy następne pikiety. Nasze akcje można śledzić na fanpage’u: Fundacja Życie i Rodzina: Ruda Śląska.

Małgorzata Niesporek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.