Wystawa „Stop Dewiacji” w Lublinie

O tym jak i dlaczego homoseksualizm poważnie szkodzi życiu i zdrowiu mogą się od dzisiaj dowiedzieć mieszkańcy Lublina. W centrum miasta stanęła wystawa „Stop Dewiacji”. To kolejne (i nie ostatnie!) miasto, gdzie pokazujemy prawdę o skutkach homoseksualizmu.

Wystawa stanowi odpowiedź na agresywną działalność lobby LGBT i obnaża praktyczne skutki realizacji jego postulatów, w tym zwłaszcza skutki uznania dewiacji seksualnych za normę.

lublin-sd3

O czym mogą dowiedzieć się mieszkańcy Lublina? Między innymi o tym, że homoseksualiści odpowiadają za 20-40% przypadków molestowania dzieci, choć stanowią niewielki procent społeczeństwa. Istnieje duże powiązanie homoseksualizmu z pedofilią! O tym, na co narażone są mieszkające z gejami dzieci – o oglądaniu seksu grupowego, sadomasochizmie, czy pornografii, zeznawała przed amerykańskim Sądem Najwyższym Dawn Stefanowicz, dziś już dorosła ofiara homowychowania. Jej wypowiedź znajduje się na jednym z wystawowych plakatów. Tak wygląda okrutna rzeczywistość, do której stworzenia z ogromnym zaangażowaniem zachęcają środowiska promujące homoseksualizm.

Wystawa znajduje się przy kościele pw. Nawrócenia Św. Pawła. Będzie dostępna przez najbliższe dwa tygodnie.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.