Wystawa „Stop dewiacji” pod Nasielskiem

dsc_0068

Prawda o zagrożeniach związanych z homoseksualizmem wróciła na ulice! Tym razem wystawa „Stop dewiacji” stanęła na Mazowszu, przy ruchliwej trasie pod Nasielskiem prowadzącej w stronę Warszawy.

Wczoraj wieczorem aktywiści Fundacji Życie i Rodzina zainstalowali drugą w historii wystawę „Stop dewiacji”. Dzięki uprzejmości naszych sympatyków w najbliższych dniach mieszkańcy Nasielska i okolicznych miejscowości będą mogli zapoznawać się z prawdą o homoseksualizmie. Banery jeszcze wczoraj, mimo zapadającego zmroku, wzbudziły duże zainteresowanie. Kierowcy przejeżdżający obok wystawy zwalniali, inni wręcz zatrzymywali się na poboczu, a jeden z nich nawet zawrócił, żeby jeszcze raz obejrzeć z bliska wystawę.

dsc_0074

Pierwsze reakcje na wystawę „Stop dewiacji” pod Nasielskiem po raz kolejny pokazują, że Polacy są zainteresowani poznawaniem faktów naukowych nt. związków homoseksualnego stylu życia z zagrożeniami medycznymi i patologiami społecznymi. Jak przekonaliśmy się podczas pierwszej ekspozycji w Opocznie, dostępu do prawdy chce pozbawić Polaków nie tylko lobby LGBT reprezentowane między innymi przez Kampanię Przeciwko Homofobii, ale również liberałowie m.in. spod znaku partii .Nowoczesna.

Chociaż pierwszy komplet wystawy został skradziony przez tęczowych wandali, to nasi darczyńcy umożliwili nam bardzo szybki powrót do przestrzeni publicznej. Ich wsparcie pokazuje nam, że Polacy żądają dostępu do prawdy o homoseksualizmie. Fundacja Życie i Rodzina postawiła sobie za cel dotarcie z nią do kolejnych miejsc w całej Polsce, tak aby każdy mógł poznać fakty, które od lat skrzętnie ukrywa lobby LGBT.

Przez najbliższe tygodnie banery będą mogli oglądać mieszkańcy Nasielska i okolic, a w najbliższym czasie planujemy ustawienie wystawy w kolejnych miastach. Jeżeli chcesz, żeby wystawa „Stop dewiacji” stanęła w Twoim mieście, napisz do nas na adres: fundacja@zycierodzina.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.