Wycofajcie szczepionki skażone morderstwem dzieci / PETYCJA

Wszystkie dostępne w Polsce szczepionki na COVID-19 korzystają z owoców zbrodni, jaką jest aborcja. To szokujące, jak mało mówi się o faktach związanych z produkcją i powstawaniem preparatów, które są tak nachalnie promowane w mediach i na ulicach miast. Znajomość prawdy może przecież mieć wpływ na decyzję o zaszczepieniu się bądź nie.

Na szczęście można już podpisać petycję do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego aby wycofał szczepionki mające związek z aborcją, zaprzestał ich nabywania, promocji i przymuszania do ich przyjęcia. Wystarczy wejść na www.wycofajcie.pl, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk. Całość zajmuje tylko 30 sekund, a może zmienić rzeczywistość wokół nas.

PETYCJA wycofajcie szczepionki skażone aborcją

Wszystkie aktualnie dostępne w Polsce szczepionki opracowywano, testowano i/lub produkowano przy użyciu linii komórkowych z komórek pobranych z zabijanych dzieci. Taka aborcja nigdy nie jest przypadkowa. Aby pobrane komórki spełniały rygorystyczne wymogi laboratoryjne, należy ją przeprowadzić w sposób ściśle kontrolowany. Dzieje się to przy współpracy pomiędzy rodzicami dziecka, aborterem a naukowcem pobierającym tkankę. To moderstwo z zimną krwią.

Szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule: https://www.zycierodzina.pl/wyprodukowane-na-zbrodni/

Tymczasem polski rząd z Ministerstwem Zdrowia na czele prowadzi szeroko zakrojoną akcję przymuszania do przyjęcia preparatów, które powstały w oparciu o linie komórkowe z aborcji. Wielu polskich obywateli – ludzi sumienia – nie chce w żaden sposób żyrować zbrodni poprzez korzystanie z jej owoców. Sprzeciwia się także wydawaniu publicznych pieniędzy na zakup i akcje marketingową preparatów mających jakikolwiek związek z zabijaniem nienarodzonych.

Dlatego nie możemy milczeć, politycy muszą usłyszeć głos obywateli! Podpisz się na www.wycofajcie.pl i podaj petycję dalej!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.