Ustawa Aborcja to Zabójstwo. Zadzwoń do posła i powiedz mu, by głosował za!

zadzwoń do posła

Obywatelska ustawa „Aborcja to zabójstwo” będzie niedługo głosowana w Sejmie. To najlepszy czas, aby zmobilizować posłów do głosowania zgodnie z wolą ich wyborców. Na stronie www.ZadzwonDoPosla.pl znalazły się adresy i telefony biur posłów. Zadzwoń więc do swojego posła i powiedz mu, że ma poprzeć tę ustawę!

Projekt najpóźniej 28 marca 2023 musi trafić pod obrady Sejmu. Parlamentarzyści staną przed wyborem: zakończyć karygodne praktyki i obronić życie tysięcy nienarodzonych dzieci albo stanąć po stronie przemysłu śmierci.

Akcja Zadzwoń do posła

Obowiązkiem polityków jest wysłuchać głosu obywateli, ponieważ to wyborcy są ich pracodawcami. Zapraszamy wszystkich, którym drogi jest los dzieci nienarodzonych, do włączenia się w akcję Zadzwoń do posła„. Działanie obywateli ma znaczenie! Niech posłowie wiedzą, czego od nich oczekują wyborcy – głosowania za projektem i uchwalenia go.

Zmiany w prawie, które wprowadza projekt „Aborcja to Zabójstwo”, sprawią, że ohydne zabójstwo, jakim jest aborcja, nie będzie mogło być promowane i pomogą walczyć z tzw. „podziemiem aborcyjnym”

Partie, które deklarują ochronę życia i rodziny, mają w tej kadencji wszelkie narzędzia do działania. Teraz od decyzji posłów tych partii zależy dalszy los tego projektu. Głosowanie będzie sprawdzianem dla polityków – kto działa zgodnie z tym, co wcześniej deklarował. Zadzwoń do posła, umów się na spotkanie lub napisz, że ma poprzeć tę ustawę. Działaj!

Jak to zrobić?

  1. wejdź na www.ZadzwonDoPosla.pl
  2. z listy posłów, znajdującej się na stronie, wybierz tego, do którego chcesz zadzwonić (można wybrać wg. partii, okręgu wyborczego albo nazwiska)
  3. zadzwoń pod podany numer telefonu (jeśli na stronę wchodzisz za pomocą smartfona wystarczy, że klikniesz w numer)
  4. powiedz posłowi czego żądasz i że będziesz uważnie śledzić głosowanie nad projektem „Aborcja to Zabójstwo”

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.