Uczestników Marszu Równości w Rzeszowie bawią bannery z ofiarami homopedofilów

Czy krzywda dzieci może bawić? Okazuje się, że tak. Uczestnicy Marszu Równości w Rzeszowie przechodząc obok bannerów przedstawiających ofiary okrutnych zbrodni homopedofilów śmiali się, pokazywali środkowy palec i robili sobie zdjęcia.

Środowisko LGBT próbuje wypierać fakt, że wśród nich są osoby nie tylko lekko zaburzone seksualnie, ale też gwałciciele, pedofile i mordercy. Zamiatanie pod dywan stało się stałą praktyką „tęczowych”. Wolą widzieć zło wszędzie wokół, ale nie u siebie. Najlepiej więc wychodzi im obśmiewanie ofiar przestępstw seksualnych. Nie inaczej było w tym roku w Rzeszowie.

III Marsz Równości w Rzeszowie zgromadził około 200 osób. Co na prawie 200 tysięczne miasto jest zdecydowanie marnym wynikiem. Wśród uczestników znaleźli się tradycyjnie politycy Lewicy w tym europoseł Zielonych Sylwia Spurek, której nie przeszkadzało pozowanie na tle flagi bojówek Antify.

Kontrmanifestacja na trasie Marszu Równości w Rzeszowie

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina pojawili się na trasie parady, by pokazywać prawdę o homopedofilii. Na bannerach znalazły się 3 wybrane historie z przestępcami seksualnymi: Jamesem Rennie, dyrektorem organizacji LGBT i jego kolegą Neilem Strachanem, którzy kierowali międzynarodową grupą pedofilów; lesbijkami Nyomi i Rachgel Fee, które maltretowały troje dzieci, w tym jedno pozbawiły życia; dwoma lesbijkami z Argentyny, które zamordowały wspólnie 5-letniego syna jednej z nich.

Rozmowa z uczestniczką parady LGBT

Mieliśmy okazję porozmawiać z jedną z uczestniczek rzeszowskiej parady, którą rozbawił banner z zamordowanym przez lesbijki Abelem Lucio Dupuy. Zdeklarowana lesbijka stwierdziła również, że śmieszy ją postawa ludzi, którzy modlą się za homoseksualistów. Zobaczcie sami:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.