Trybunale, zatrzymaj aborcję! – Pikieta 22 października 2020

22 października 2020 (czwartek) Trybunał Konstytucyjny będzie rozpatrywał wniosek o stwierdzenie sprzeczności z Konstytucją aborcji eugenicznej. Życie dzieci podejrzanych o chorobę lub niepełnosprawność jest w ręku sędziów. Zapraszamy na pikietę w obronie dzieci!

Tego dnia Fundacja Życie i Rodzina oraz Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #ZatrzymajAborcję zapraszają na pikietę pod bramą Trybunału przy Alei Szucha 12a w Warszawie. Będziemy tam pokazywać prawdę o aborcji oraz modlić się o dobry, zgodny z Konstytucją wyrok ratujący małych Polaków zagrożonych aborcją.

Pikieta rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do zakończenia rozprawy.

Wzywamy wszystkich do obrony życia dzieci!

Wasza obecność w tym dniu i w tym miejscu jest szczególnie potrzebna! Gdy Trybunał wyda wyrok – będzie to finał inicjatywy obywatelskiej #ZatrzymajAborcję, pod którą podpisała się rekordowa liczba blisko miliona polskich obywateli.

Podpisz petycję

O ochronę życia dzieci zagrożonych aborcją! Petycja do Prezes TK Julii Przyłębskiej

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.