To jest czas dla Życia! Bronimy nienarodzonych.


Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji czarne protesty nakręcane przez lewackie media i Antifę przechodzą przez nasz kraj już od ponad tygodnia. Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina w różnych częściach kraju aktywnie odpierają ataki tzw. „czarnych strajków”. Nawiązują porozumienia ze środowiskami, które bronią życia i rodziny. Stają do wspólnej modlitwy, obrony świątyń i śmiało upominają się o obronę prawa do życia nienarodzonych.

Czarne protesty nakręcane przez lewackie media i Antifę przechodzą przez nasz kraj już od ponad tygodnia. Może chodziło o to, by wylew czarnych strajków w przestrzeni publicznej zburzył spokój wielu. By wiele osób ogarnął lęk i niepewność, jak będzie rozwijać się i jak zakończy się ta batalia o życie. By po początkowej radości i euforii ludzie stracili nadzieję i optymizm. Brak konsekwencji i uleganie lewackiemu bojkotowi ze strony rządu faktycznie budzi niepokój.

Czy jednak udało się przekonać Polaków, że sytuacja jest beznadziejna? Że mamy wycofać się i pozwolić triumfować wrogom życia?

Jesteśmy coraz silniejsi!

Oczywiście, że nie! Bo wcale nie jesteśmy na przegranej!! Wręcz przeciwnie, wydarzenia ostatniego tygodnia, tylko umocniły zastępy obrońców życia. Są one teraz jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej zdeterminowane do obrony nienarodzonych!

Pikieta Sochaczew

Skąd ta nadzieja i pewność siły? Wystarczy spojrzeć, jak wiele osób gromadzi się na trasach tzw. czarnych strajków, pod kościołami narażonymi na akty wandalizmu i profanacji. Konsolidują się środowiska przyjazne życiu, organizacje patriotyczne, narodowe, katolickie, prolajfowe, wspólnoty modlitewne. Stajemy razem, by bronić wartości dla nas najcenniejszych, pokazując, że konsekwentnie opowiadamy się po stronie życia, którego ochrona jest pryncypium sine qua non życia narodu i rozwoju cywilizacji.

Ludzie odkrywają, jak ważna jest wspólnota wartości, aktywne angażowanie się w ich obronę; już nie wystarcza tylko ich wyznawanie w zaciszu własnego domu, ale konieczne jest publiczne opowiedzenie się po określonej stronie (możecie zobaczyć, gdzie odbędą się najbliższe kursy dla obrońców życia!). Już nie ma miejsca na niepewne, zakompleksione przestępowanie z nogi na nogę. To czas, w którym trzeba opowiedzieć się za tym, co dla nas ważne, jako dla Polaków, katolików, obrońców normalności, promotorów życia i ładu społecznego.

Bronimy nienarodzonych!

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina w różnych częściach kraju aktywnie odpierają ataki tzw. „czarnych strajków”. Nawiązują porozumienia ze środowiskami, które bronią życia i rodziny. Stają do wspólnej modlitwy, obrony świątyń i śmiało upominają się o obronę prawa do życia nienarodzonych.

Podpisz petycję!

Do Premiera i Rządu: dość łamania prawa! Opublikujcie wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji!

Trzeba naszej odwagi, konsekwencji i wzajemnego wsparcia w służbie życiu. Jasnego, klarownego sprzeciwu a nie przytakiwania na rozmyte apele o dialog i porozumienie. To jest nasz czas, w którym wychodzi na jaw prawda o ludziach i motywacjach ich działania lub celowej bezczynności. Nie przegapmy tej chwili, kiedy rozgrywają się losy Polski, na którą wzrok kieruje Europa i świat. Miejmy swój udział w dawaniu odporu zapędom ideologicznych zdrajców człowieka i narodu.

Opowiadajmy się za życiem, przyłączajmy się do obrony naszych miast, naszych świątyń. Krzykliwe i wulgarne akcje aborterów skończą się, bo są spisane na porażkę we własnej ideologii zniszczenia. Musimy jednak na serio potraktować zadanie obrony trwałych fundamentów życia społecznego, chroniąc je przed rozbrojeniem przez bojówki rozkrzyczanych dewiantów, sfrustrowanych perspektywą totalnej porażki i pokonaniem przez siłę Życia.

tekst: Monika M. Zając

[rl_gallery id=”6649″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.