„Tak dla in vitro” to projekt partyjny, a nie społeczny

Tak dla in vitro

„Projekt „Tak dla in vitro” to nie jest żaden projekt społeczny, to jest projekt, pod którym podpisy były zbierane siłami partii, a pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej jest poseł Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej. To jest skok na pieniądze publiczne ze strony biznesu in vitro” – zauważa Kaja Godek.

Kliniki in vitro wyciągają ręce po pieniądze publiczne, dlatego, że jest to metoda wysoce nieskuteczna, a jednocześnie bardzo droga. Prawda jest taka, że weryfikacja efektywności tej metody na wolnym rynku spowodowałaby ograniczenie działalności klinik, a może nawet bankructwo. Większość ludzi, którzy zgłoszą się do klinik i vitro po dziecko, wyjdzie z nich bez dziecka, z ogromną frustracją. Lobby sztucznego rozrodu wywiera naciski na władze i reklamuje zabiegi emocjonalnym przekazem, posługując się przy tym hasłami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością (np. że in vitro leczy niepłodność, że to szansa na zwiększenie dzietności).

Dzieci traktowane są w biznesie in vitro przedmiotowo – są poczynane w sposób uwłaczający człowiekowi, wiele z nich jest mrożone na lata w beczkach, inne zabijane są na różnych etapach przeprowadzania procedury. Tak naprawdę dzieci, które rodzą się z in vitro to pojedyncze dzieci uratowane z masowego ludobójstwa, które dokonuje się w klinikach sztucznego rozrodu.

Mamy prawo domagać się od polityków hamowania tego procederu.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.