Szpitale zmuszane do wykonywania aborcji

Pismo, które otrzymała Fundacja Życie i Rodzina od Ministerstwa Zdrowia, pokazuje zakamuflowany przymus nakładany na wszystkie szpitale, które podpisały kontrakt z NFZ – jeśli mają one oddział ginekologiczny, to są zobowiązane dokonywać aborcji. A co z klauzulą sumienia? Większość ginekologów nie chce uczestniczyć w tym procederze – zauważa Krzysztof Kasprzak.

Ministerstwo Zdrowia boi się ujawnić, które szpitale wykonują aborcje

W odpowiedzi na pismo z Ministerstwa, Fundacja Życie i Rodzina zadała szereg pytań, m.in. pytanie o to, które szpitale są przygotowane do przeprowadzenia aborcji z przesłanki o tzw. czynie zabronionym. Ministerstwo Zdrowia wyraźnie boi się wskazać te placówki, bo udzieliło enigmatycznej odpowiedzi. To potwierdza, że zabijanie dzieci w polskich szpitalach wciąż ma miejsce, a wszystko to dzieje się w skrytości i tajemnicy, żeby tylko opinia publiczna się o tym nie dowiedziała.

Krzysztof Kasprzak:

„Skoro to jest zwykły zabieg, jak wyrywanie zębów, to czego się Państwo boicie? Ujawnijcie listę placówek, które tę usługę świadczą!”

Ministerstwa wspierają aborcjonistów?! Olbrzymie ataki na obrońców życia! Krzysztof Kasprzak wRealu24. Zobacz całą rozmowę

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.