Strzelanina w Nashville i gra komputerowa

Nashville

Lewackie środowiska wypuściły w zeszłym roku grę polegającą – dosłownie – na zabijaniu tych, którzy rzekomo „prześladują” wolność płciową. Z drugiej strony ofiarami, do których celuje się w grze, są między innymi księża. Zaledwie dwa miesiące po premierze lewackiego gniota transseksualistka Audrey Hale urządziła strzelaninę w chrześcijańskiej szkole w Nashville.

Lewacka wersja miłości i tolerancji

Miłość i tolerancja – zapewne te wartości mieli na myśli twórcy gry Terfenstein 3D? Gracz wciela się w uciekiniera z faszystowskiego obozu koncentracyjnego dla osób transpłciowych. Jak podaje producent, w grze chodzi o „wyzwolenie stłumionej furii na tyranów krytykujących płeć”. Tyranami są na przykład księża, których postacie można swobodnie zastrzelić. Cała gra polega na robieniu masakry w iście lewackim stylu. Dlaczego nie zniszczyć każdego, kto ośmiela się nas krytykować? Żądamy tolerancji dla naszych wypaczeń. Przecież jesteśmy normalni, nieszkodliwi i chcemy zabijać każdego, kto twierdzi inaczej. A spróbujcie coś powiedzieć, to oskarżymy was o mowę nienawiści.

Nienawiść ubrać w niewinność

Opis gry brzmi następująco:

Gra przedstawia motywy LGBTQAI+, transpłciowe i feministyczne i pokazuje, jak wyglądałby powojenny apokaliptyczny świat, gdyby zwyciężyli faszyści płciowi. W tym dystopijnym świecie faszyści zabijają i wsadzają do więzień wszystkie osoby transpłciowe i queer, poddając je surowej terapii leczniczej, uwięzieniu i śmierci. Wcielasz się w uciekiniera z obozu i dokonujesz zemsty. Ta gra ujawnia bardzo realną transfobiczną przemoc, z którą spotyka się wiele osób transpłciowych za samo istnienie.

W ten sposób można w sumie opisać całe działanie zboczeńców seksualnych: kto nie jest z nami, ten jest faszystą. Wszyscy nas prześladują. Jesteśmy ofiarami. Dokonamy zemsty. Nie chcecie nas wpuszczać do szkół? Nie pozwalacie nam paradować w strojach psów po ulicach? Ostrzegacie przed nami dzieci? Więc was zabijemy w akcie zemsty za brak miłości i tolerancji. W ten sposób powstaje świat odwróconych wartości: żądamy akceptacji, zmusimy was do niej przemocą. W imię zaprowadzania miłości będziemy zabijać tych, których nienawidzimy.

Strzelanina w Nashville

Gra Terfenstein 3D została wypuszczona na rynek w styczniu 2023 r. Po dwóch miesiącach Audrey Hale, transseksualistka uzbrojona w dwa karabiny szturmowe i pistolet, dokonała strzelaniny w szkole, do której wcześniej uczęszczała. Miało to miejsce w Nashville w stanie Tennessee. Zabiła troje dzieci i troje dorosłych. Została zastrzelona przez policjantów. Co więc wiemy o morderczyni? Uważała się za mężczyznę uwięzionego w ciele kobiety. Dlatego funkcjonariusze podejrzewają, że akcja mogła mieć charakter zemsty za to, że kobieta musiała uczęszczać do chrześcijańskiej szkoły. Czyżby doświadczyła tam „faszystowskich” metod leczenia i „transfobicznej” przemocy? Może jednak odezwała się żądza przygód i przeżycia fabuły gry na własnej skórze? 

Tak rozwija się i napędza lewacka przemoc. Fani gry powinni postawić pomnik pani Hale za wspaniały przykład zemsty w ramach tolerancji i miłości. Niech napiszą list do rodzin pomordowanych dzieci, w którym wyjaśnią, że to zemsta za faszystowską przemoc wobec transów. Na pewno wszyscy adresaci odniosą się do sprawy ze zrozumieniem.

Tekst: Mikołaj Brzyski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.