Mówimy stop zabijaniu dzieci podczas procedury in vitro. Ruszyła zbiórka pod petycją STOP in vitro na Warmii i Mazurach

Dzisiaj wystartowała akcja „STOP in vitro na Warmii i Mazurach”. Organizatorzy rozpoczęli zbiórkę podpisów pod petycją do władz wojewódzkich o powstrzymanie finansowania klinik sztucznego rozrodu z pieniędzy podatników.

Urzędnicy w budżecie wojewódzkim przeznaczyli 210 tysięcy złotych z publicznych pieniędzy na metodę, która nie tylko nie leczy niepłodności, ale jest najczęściej nieskuteczna, a także obarczona dużym ryzykiem obciążenia dziecka chorobami genetycznymi. Nierozerwalnie łączy się z wielokrotną aborcją: wczesną – podczas procesu implantacji zarodków – i późną – po wykryciu wad u poczętego dziecka.

Głównym beneficjentem podobnych programów są kliniki, gdzie dokonuje się produkcji i późniejszej sprzedaży dzieci. Bo niezależnie od tego, czy urodzi się dziecko, czy też nie – przychodnie zawsze zarabiają na procedurze.

„Pod petycją może podpisać się każdy mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, najłatwiej znaleźć ją na www.stopinvitro.pl. Razem możemy powstrzymać sztuczny rozród, który nieodwołalnie łączy się z zabijaniem nienarodzonych dzieci!” – powiedział Michał Basaj, pełnomocnik inicjatywy

Inicjatorzy petycji do władz samorządowych proponują inne rozwiązania, które naprawdę leczą niepłodność, oraz są bardziej godziwe ze strony moralnej. A także od strony ekonomicznej. Akcję wsparło już kilkanaście organizacji społecznych.

Jest już gotowa strona https://www.stopinvitro.pl na której można przeczytać treść petycji z uzasadnieniem, a także pobrać kartę do zbierania podpisów.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.