Starogard Gdański – tu zabija się dzieci. Modlimy się o zatrzymanie aborcji

27 kwietnia modliliśmy się o zatrzymanie aborcji w Starogardzie Gdańskim. Tutejszy ginekolog dr A. proponuje kobietom zabijanie ich nienarodzonych dzieci. W 2016 r. chciał zabić dziecko pani Weroniki, a gdy ostrzegła przed nim inne kobiety, zaczął ją ścigać prawnie.

W trakcie trwania Publicznego Różańca o zatrzymanie aborcji w Starogardzie Gdańskim wielu przechodniów – widząc banner z ofiarą zbrodni aborcji – dołączało się do wspólnej modlitwy. Ludzie rozumieją, jak ważne są działania w obronie życia. Wciąż przecież w Polsce w majestacie prawa zabija się dzieci. Są lekarze, którzy choć przysięgali chronić i ratować życie – wolą je niszczyć. Spotkanie z takim właśnie ginekologiem przeżyła pani Weronika, której historię opisywaliśmy niedawno na naszej stronie. Młoda mama podzieliła się z nami swoim wstrząsającym doświadczeniem. To, co przeżyła i wciąż przeżywa, jest ostrzeżeniem zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla lekarzy.

Poznaj historię Weroniki K.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Detranzycja to zjawisko, o którym się nie wspomina, albo informacje o nim chce się zamieść

19 czerwca, 2024

Lewackie środowiska wypuściły w zeszłym roku grę polegającą – dosłownie – na zabijaniu tych, którzy

15 czerwca, 2024

Sabrina Mana-Walasek, stały doradca sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. aborcji, jest uwikłana w konflikt interesów. Z

14 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.