Środowisko LGBT nie chce wykluczać pedofilów. Wolą cenzurować niewygodną prawdę

„Współczesna kultura nie idzie w tę stronę, żeby była wolność słowa i żeby każdy mógł mówić co chce, tylko w tę stronę, żeby przy pomocy hasła „wolność słowa” pozwalać na mówienie ewidentnych kłamstw i na manipulacje. A z drugiej strony cenzurować tych, którzy mówią prawdę, bo ta prawda z jakiegoś powodu jest niewygodna” – podsumowała Kaja Godek w rozmowie na kanale wRealu24.

Nie wykluczać pedofilów

„Jeśli chodzi o środowisko LGBT – w momencie, kiedy mówi się, że są geje, którzy zgwałcili dziecko i adoptowali to dziecko tylko po to, by je krzywdzić, natychmiast ze strony homolobby odzywa się chór obrońców i mówi: „wy nie możecie tak mówić, bo to rzuca cień na nas wszystkich!” W tym środowisku nie ma takiego podejścia, że oto stało się coś złego i musimy się oczyścić ze sprawców. Jest dyskurs „nie wykluczajmy”. Ja zawsze się pytam: kogo nie wykluczajmy? Pedofilów też nie wykluczajmy? Kogo jeszcze nie wykluczajmy? Ludzi, którzy krzywdzą dzieci? Lesbijek, które popełniają rozszerzone samobójstwo zabijając siebie i sześcioro dzieci, bo widzą, że opieka społeczna lada chwila te dzieci odbierze, a one tych dzieci nie chcą oddać? Trzeba mówić takie rzeczy, nawet jeśli pozywają cię do sądu, jeśli za to są jakieś reperkusje, bo jesteśmy to winni ofiarom.”

Cała rozmowa rozmowa z Kają Godek w wRealu24:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.