Sprzeciw wobec aborcji przed szpitalem w Toruniu

Z uwagi na fakt, że w toruńskim szpitalu im. L. Rydygiera dokonuje się aborcji, zebraliśmy się w sobotę, 15.10.2016 przy skrzyżowaniu Żwirki i Wigury i św. Józefa w Toruniu, aby protestować przeciwko tej obrzydliwości. Nie godzimy się, żeby w naszym mieście, dzieciom podejrzanym o choroby zadawano śmierć, zamiast im pomagać. Chcemy, aby w Toruniu zaprzestano zabijać dzieci przed narodzeniem. Dlatego będziemy się gromadzić przy ww. szpitalu regularnie, aby demonstrować nasz sprzeciw, a także uświadamiać mieszkańców Torunia, o tym co się dzieje w tym szpitalu. Mamy nadzieję, że nasi lekarze zaprzestaną wkrótce procederu nazywanym eufemistycznie „zabiegiem przerywania ciąży”.

Z naszego zaproszenia na pikietę antyaborcyjną skorzystał, powszechnie znany i szanowany w Toruniu, ks. prałat Józef Nowakowski. Przekazujemy mu wyrazy wdzięczności za publiczne wsparcie naszych działań. Dziękujemy także kolegom z korporacji akademickiej Korporacja Akademicka Kujawia, którzy przyszli na pikietę Fundacji w korporacyjnych barwach.

Kolejna pikieta przy szpitalu im. L. Rydygiera odbędzie się 30.10.2016 między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

Roland Garwoliński

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.