Skoczów broni życia

Jako zaangażowani wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina każdą wolną chwilę poświęcamy na to, aby bronić życia nienarodzonych dzieci. W czwartkowe popołudnie stanęliśmy naprzeciwko dworca PKS w Skoczowie, by prawda o aborcji dotarła do jak największej liczby mieszkańców.

Baner przedstawiający dziewczynkę zabitą w procederze aborcyjnym mógł zauważyć każdy przechodzień i kierowca, stojąc na skrzyżowaniu świetlnym. W pikiecie uczestniczyła 3-letnia dziewczynka, która dumnie trzymała w swojej rączce model małego Jasia, dając wspaniałe świadectwo swojej odwagi.

Pikieta przebiegała spokojnie. W pewnym momencie podzedł do nas starszy pan, który dopytywał o cel naszego zgromadzenia. Gdy tylko omówiliśmy nasze działanie i pokazaliśmy, że stoimy w obronie życia i prawdy, pan zaczął przyglądać się banerowi, po czym nagle zapłakał i odszedł.

W dzisiejszym świecie problem aborcji zbiera ogromne żniwo. Smutne, że odpowiada za to lekkomyślność ludzka, pozwalająca na unicestwianie wielu istnień ludzkich. Taka refleksja nadaje sens walce o każde życie i w sposób szczególny motywuje do dalszej działalności.

Więcej informacji o naszej fundacji i nadchodzących wydarzeniach możecie znaleźć na naszym fanpage’u: Fundacja Życie i Rodzina.

[masterslider id=”19″]

Alicja Chmielewska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.