Siemianowice Śląskie. Mieszkańcy modlą się o zatrzymanie aborcji

Wciąż w Polsce zabijane są dzieci, zanim jeszcze się urodzą. Ich los i walka o ochronę życia są drogie wielu osobom. Mogliśmy się o tym przekonać np. ostatnio w Siemianowicach Śląskich. Fundacja Życie i Rodzina zorganizowała tam Publiczny Różaniec o zatrzymanie aborcji – mieszkańcy chętnie włączyli się we wspólną modlitwę.

W różnych miastach Polski odbywają się Publiczne Różance, podczas których pokazywane są również bannery ze zdjęciami ofiar zbrodni aborcji. Zarówno modlitwa jak i aktywne działanie są istotnymi elementami w zwalczaniu zbrodniczego procederu, jakim jest zabijanie nienarodzonych w łonach matek. Choć są osoby, którym nie na rękę jest to, że podobne akcje odbywają się w miejscu publicznym, jesteśmy przekonani, że pokazywanie prawdy o tym, jak naprawdę wygląda aborcja, odkłamuje narrację aborcjonistów i jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi w walce o życie dzieci.

Chcesz działać z nami? Skontaktuj się z nami lub zapisz się na kurs!

Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Detranzycja to zjawisko, o którym się nie wspomina, albo informacje o nim chce się zamieść

19 czerwca, 2024

Lewackie środowiska wypuściły w zeszłym roku grę polegającą – dosłownie – na zabijaniu tych, którzy

15 czerwca, 2024

Sabrina Mana-Walasek, stały doradca sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. aborcji, jest uwikłana w konflikt interesów. Z

14 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.