Sejmowy skandal z udziałem Hołowni!

hołownia skandal sejm

Podczas czytania obywatelskiego projektu ustawy STOP LGBT marszałek Szymon Hołownia przerwał obrady, nie pozwalając dokończyć uzasadnienia obywatelskiego projektu Krzysztofowi Kasprzakowi. Uniemożliwił w ten sposób nagłośnienie przypadków krzywdzenia dzieci przez homolobby.

Tak wygląda wolność słowa i wypowiedzi w rzeczywistości totalitarnych zamordystów spod znaku Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050!

Tak wygląda obrona dzieci w ich wydaniu!

Projekt ustawy STOP LGBT, który zyskał poparcie 350 tysięcy mieszkańców Polski, został przesunięty do sejmowej zamrażarki w poprzedniej kadencji przez PiS, co uniemożliwiło dalsze prace nad zakazem promowania ideologii gender i LGBT, mimo posiadania przez partię większości parlamentarnej.

Obecna sytuacja w Sejmie stanowi niepokojący sygnał dla zwolenników wolności słowa w Polsce oraz dla wszystkich, którym leży na sercu dobro dzieci. Debata na temat projektu STOP LGBT została nagle zatrzymana. Spotkało się to z falą krytyki zarówno w kraju, jak i za granicą.

Takie działania powinny być dla wszystkich sygnałem alarmowym. Wskazują one na konieczność stałego monitorowania i obrony wolności wypowiedzi, która jest nie tylko prawem każdego obywatela, ale również istotnym elementem zdrowego społeczeństwa. Ważniejsze jest jednak, jak odbije się to na losie dzieci?

Skandal w Sejmie!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.