Schowajcie ten obrzydliwy baner z aborcją, bo ja jem i piję piwo

baner z aborcją

Zwolennicy aborcji nie mogą znieść widoku ofiar tego, co popierają. Na wszelkie sposoby próbują temu zaprzeczyć, wyprzeć i odwrócić wzrok. Spotykamy się z tym na wielu akcjach ulicznych, gdzie podczas pikiet pokazujemy banery z abortowanymi dziećmi.

Środowisko aborcyjne znów wychodzi na ulice. Tym razem pod pretekstem solidarności z niejaką Joanną – proaborcyjną performerką z problemami psychicznymi, która miała dokonać aborcji na własną rękę. To charakterystyczne, że z osób, które mordują własne dzieci, robią bohaterki i ofiary systemu. My odważnie wchodzimy z prawdą o aborcji w miejsce proaborcyjnych manifestacji, by budzić sumienia i walczyć o pełną ochronę dla bezbronnych w łonach matek. Aborcja to obrzydliwa zbrodnia, której ofiary konają w męczarniach i poczuciu odrzucenia i uprzedmiotowienia. Dopóki giną dzieci – trzeba działać! Nawet jeśli są tacy, którzy są tym zniesmaczeni i oburzeni.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.