Sanktuarium Życia. Rozważania na różaniec o zatrzymanie aborcji

Rozważania na różaniec

Modlitwa i działanie – dwa skrzydła, na których opiera się działalność w obronie życia. Europę zbudowała zasada Ora et labora – módl się i pracuj. Wiemy o tym w Fundacji Życie i Rodzina, dlatego wielokrotnie podczas pikiet antyaborcyjnych pokazujemy zdjęcia zabitych dzieci i odmawiamy Różaniec o zatrzymanie aborcji. Właśnie stworzyliśmy kompilację rozważań, które tworzyli nasi Wolontariusze, a także księża i bracia zakonni, którzy posługują im podczas Publicznych Różańców.

Rozpoczął się październik, gdy w sposób szczególny skupiamy się na modlitwie różańcowej, tym bardziej, że właśnie teraz atak na życie nasila się jak rzadko kiedy. Potrzeba jeszcze więcej modlitwy.

Rozważania na Różaniec o zatrzymanie aborcji postanowiliśmy wydać w formie niewielkiego modlitewnika. Chcielibyśmy teraz, aby ten modlitewnik trafił w jak najwięcej miejsc. Ufamy, że z Bożą pomocą ludzie zobaczą te rozważania i pomodlą się o zatrzymanie zbrodni. Im więcej ludzi się pomodli, tym lepiej. Dzieci naprawdę tej modlitwy potrzebują.

Wyślemy Ci ten modlitewnik w formie wydrukowanej broszury. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@ratujzycie.pl i podasz adres, pod który chcesz go otrzymać.

Rozważania na różaniec

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.