Rząd sprawdza Fundację Życie i Rodzina zamiast aborterów [VIDEO]

Grupy aborcyjne w Polsce naganiają Ukrainki do nielegalnej aborcji. Tymczasem rząd polski zamiast zająć się sprawdzaniem organizacji feministycznych, które jawnie działają na rzecz promocji zabijania nienarodzonych wśród imigrantek, zajmuje się sprawdzaniem fundacji proliferskiej, której celem jest obrona życia i rodziny.

Ministerstwo chce promocji aborcji

Sytuacja absurdalna – Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wywiera presję na fundację proliferską, antyaborcyjną, jaką jest Fundacja Życie i Rodzina, by w ulotkach, rozdawanych wśród uciekających przed wojną do Polski Ukrainkom informowała kobiety w ciąży, o tym jak mogą zabić swoje nienarodzone dzieci. Pytamy – czy Ministerstwo podejmowało interwencje wobec grup feministycznych? Dlaczego nie robi nic w sprawie łamania prawa przez te grupy?

Konferencja prasowa Fundacji Życie i Rodzina w odpowiedzi na pismo z Ministerstwa

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.