Rozwiązaniem nie jest nie patrzeć, ale zakazać aborcji

W dniu 12 marca wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina stanęli przy Rondzie de Gaulle’a w Warszawie. Miejsce to jest często uczęszczane zarówno przez turystów, jak i warszawiaków. Tego więc dnia wielu przechodniów miało okazję zobaczyć, jak wygląda dziecko zabite w wyniku aborcji.

Reakcje były różne – jedni byli zaskoczeni widząc, czym naprawdę jest aborcja, inni próbowali śmiechem zagłuszyć rodzące się w nich emocje, być może wyrzuty sumienia? Byli również tacy, którzy podeszli, aby głośno wyrazić sprzeciw, nie chcieli patrzeć na dramatyczny obraz zabitego dziecka w łonie matki. My również nie chcemy, dlatego działamy dalej i uświadamiamy społeczeństwu, że rozwiązaniem nie jest nie patrzeć, ale zakazać mordowania. Będziemy więc pokazywać prawdę i walczyć o tych, którzy sprzeciwu wyrazić nie mogą.

Każdego dnia w polskich szpitalach ginie troje dzieci, co wielokrotnie tłumaczy się przyzwoleniem w prawie polskim. Zatem, czy prawo może określać kto może żyć, a kto nie? Czy chcemy żyć w kraju, w którym życie jednej osoby jest ważniejsze od życia drugiej? Dlaczego jedni mogą doświadczyć, jak wielkim darem jest życie, a innym odbiera się te szansę? Czy życie nie należy się każdemu?

Wierzymy, że po fali manipulacji środowisk lewicowych, społeczeństwo zrozumie, jak bardzo zostało oszukane wmawianiem haseł o wolności i opowie się za życiem. Bo czym jest wolność, która zabrania życia innym?

Zapraszamy do śledzenia naszych akcji na bieżąco na profilu Fundacja Życie i Rodzina, a także zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z akcji.

Agnieszka Mendrzycka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.