Rozmawiamy o kimś czy o czymś?

W dniu 8 maja w Puławach pod Galerią Zieloną odbyła się kolejna pikieta uświadamiająca, jak haniebnym czynem jest aborcja. Aby zrozumieć jej etyczne zło w pierwszej kolejności należałoby , jak słusznie stwierdziła jedna z przechodzących kobiet, zapytać „o czym lub o kim tak naprawdę rozmawiamy”? A z tego, jak nam wiadomo o ludzkie życie tutaj chodzi!

Nasz plakat, ukazujący rozczłonkowane ciało bezbronnego dziecka, wśród wielu przechodniów zawsze wzbudza sporo emocji. I tym razem nie mogło być inaczej. Mężczyzna przechodzący wyraźnie zwrócił uwagę na zdjęcie umieszczone na plakacie komentując, że jest ono makabryczne. Na co jedna z wolontariuszek szybko odpowiedziała na to pełne dezaprobaty stwierdzenie: „makabryczne, bo aborcja jest makabryczna” Nasz plakat zwrócił uwagę również u dzieci, które nie potrafiły przejść obojętnie widząc tak drastyczny obraz aborcyjnej zbrodni. Wyraźnie z uwagą czytały hasło: „Aborcja zabija” umieszczone na plakacie. Odczuliśmy również uznanie ze strony młodych, a konkretniej młodego mężczyzny, który przechodząc stwierdził, że treści ukazane na plakacie są prawdziwe.

Już niebawem przed nami kolejne ważne akcje pokazujące prawdę o aborcji, na które zapraszamy już dziś – należy bowiem bezustannie przypominać o tym, że życie jest największą wartością człowieka.

Iga Leszek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.