„Robicie bardzo dobrą robotę!” – relacja z ostatnich pikiet ze Śląska


Październik 2019 roku obfitował w fundacyjne akcje na terenie Śląska i Śląska Cieszyńskiego. Ostatnie odbyły się m.in. w Ustroniu i Pawłowicach, gdzie nasi wolontariusze pokazywali innym prawdę o okrutnym procederze aborcyjnym.

Przechodnie, którzy widzą plakaty ukazujące ofiary aborcji oraz słyszą treści o tej zbrodni, reagują różnie. Jedni gratulują odwagi, gestami poparcia dodając sił w tej niełatwej walce o życie, inni twierdzą, że sprawa ta ich nie dotyczy, jeszcze inni postanawiają dać upust agresji…

Ustroń – turyści w konfrontacji z faktami

W tym turystycznym miasteczku ruch, zwłaszcza w weekendy, jest duży. Kuracjusze oraz miłośnicy górskiego klimatu tłumnie przyjeżdżają do tej niewielkiej miejscowości. 20 października wolontariusze fundacji postanowili zrobić tam akcję pokazującą, czym jest aborcja.

Dwugodzinna pikieta przebiegała spokojnie, mimo kilku prób zakłócenia poprzez krzyki o „prawie kobiety”, marnowaniu czasu przez obrońców życia na „takie głupoty”, czy też porównanie ofiary aborcji do… ludzkich odchodów (sic!). Na część tych zaczepek wolontariusze nie dopowiadali, wytrwale pokazując to, do czego dążą środowiska lewicowe i feministyczne. Znaleźli się i tacy, którzy otwarcie popierali działanie prolife. „Jestem z Wami”, „Tak trzymać”, „Dobrze, że jesteście” – te krótkie słowa dodają siły w walce o każde życie ludzkie.

Na kolejnej pikiecie, w Pawłowicach, gestów poparcia było więcej.

Pawłowice – „To trzeba pokazywać!”

Mimo mroźnego powietrza, na dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych, obrońcy życia stanęli z banerem nieopodal miejskiego targu. Podczas półtoragodzinnej pikiety otrzymali konkretne słowa poparcia. – Cieszę się, że jesteście. Potrzeba takich działań! Ludzie dziś nie zdają sobie sprawy, czym jest aborcja – mówiła pewna kobieta ze łzami w oczach. Chwilę z wolontariuszami porozmawiała, na koniec życząc im wytrwałości w działaniu. Wielu osób przystawało i uważnie spoglądało na plakat. Niektórzy mówili krótko: „Dobra robota”.

Decyduj o sobie, nie o innych!

W Polsce w ostatnich trzech latach zamordowano w procederze aborcyjnym 3231 nienarodzonych dzieci. W skali światowej tych ofiar jest ponad 130 milionów. To niewyobrażalna zbrodnia, czyniona pod hasłem „prawa do wyboru”. Musimy działać, aby tę zbrodnię zwalczyć, aby dać szansę każdemu człowiekowi się narodzić, aby człowiek ten mógł prawdziwie korzystać z prawa do wyboru.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.