Projekt ustawy „Zatrzymaj Aborcję” włączony do porządku obrad Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

W poniedziałek 2 lipca o godzinie 16:00 sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny rozpocznie obrady, podczas których rozpatrzy obywatelski projekt „Zatrzymaj Aborcję”.

Cel projektu jest jasny i niekontrowersyjny: zakaz aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności u dziecka. Wprowadzenie ochrony życia poczętych dzieci zdobyło ogromne poparcie społeczne w postaci 850 tysięcy podpisów zebranych w nieco ponad 2 miesiące. Sytuacja gdy jedynym powodem zabicia dziecka jest jego zły stan zdrowia jest niedopuszczalna w cywilizowanym państwie i urąga godności osób niepełnosprawnych, gdyż stawia wartość ich życia niżej od życia ludzi zdrowych. Obywatele wnoszą do Sejmu o jak najszybsze uchwalenie projektu, ponieważ każdego dnia w polskich szpitalach troje dzieci jest zabijanych z powodu podejrzenia choroby.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.