Profesorze Czajkowski ratuj życie dzieci! Pikieta podczas kongresu „Ginekologia przyszłości”

Prof. Krzysztof Czajkowski – przewodniczący zespołu ds. „zakończenia ciąży” w Ministerstwie Zdrowia – był prelegentem na XVII Kongresie Akademii po dyplomie „Ginekologia przyszłości – innowacje i nowe rozwiązania”. Udaliśmy się pod hotel Hilton w Warszawie, gdzie odbywało się sympozjum, by przypomnieć prof. Czajkowskiemu, by ratował życie, a nie opracowywał śmiercionośne procedury aborcji.

Doktor Czajkowski wciąż ucieka przed obrońcami życia – nie chciał się spotkać z nami podczas interwencji poselskiej w gmachu Ministerstwa Zdrowia, ale nie miał problemu, by zespół który koordynuje, konsultował się z lewackim parlamentarnym zespołem ds. „reprodukcji”. Czajkowski ucieka, więc my przychodzimy do niego i pytamy: profesorze, które dzieci będą wydane na śmierć? Co ukrywa zespół ds.”zakończenia ciąży”, że utajnia swoje obrady? Ale nie tylko Krzysztof Czajkowski ma problem z pro-liferami – niektórzy uczestnicy i wykładowcy kongresu również oburzali się na widok banerów z ofiarami aborcji i reagowali w sposób agresywny, rzucając nawet wyzwiskami w naszą stronę. Prawda o aborcji jest solą w oku tym, którzy na niej zarabiają i czerpią korzyści z jej propagowania.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.