Proces z 16 homoaktywistami. Narodowa debata o patologiach wśród LGBT

debata

Do pierwszej instancji wraca proces, jaki założyło Kai Godek 16 aktywistów LGBT. Są wśród nich czynni politycy np. Krzysztof Śmiszek, dziennikarka Gazety Wyborczej, a także inne osoby, które twierdzą, że są gejami i lesbijkami. Czy nimi są naprawdę – nie wiadomo. Ale mówią, że są. Kaja Godek wygrała już raz tę sprawę, jednak powodowie ją apelowali i będzie rozpatrywana ponownie.

Domniemani geje i lesbijki poczuli się dotknięci słowem „zboczenie” oraz przywoływanym przez Kaję Godek niewygodnych faktów dotyczących środowiska LGBT. Niezależnie od tego, jak proces się zakończy – dyskusja, która odbędzie się w jego trakcie, ma krytyczne znaczenie dla każdego z nas. Przede wszystkim dla polskich dzieci, które od lat są na celowniku sześciokolorowego lobby.

Teraz, po spodziewanej zmianie władzy, środowisko LGBT jeszcze śmielej zacznie domagać się realizacji swoich postulatów. Spotykają się już z politykami. Na początek chcą zakazać krytyki ideologii LGBT, zaczynają też już mówić o homoślubach i homoadopcjach. Czy Polska pójdzie tą drogą? W trakcie zbliżających się rozpraw będzie dobra okazja, aby pokazać patologie wynikające z realizacji postulatów homoruchu. Nam wszystkim należy się Wielka Narodowa Debata o patologiach wśród LGBT – o związku LGBT z wykorzystywaniem seksualnym dzieci.

Prosimy o modlitwę, aby prawda wygrała oraz o pomoc w pokryciu kosztów obsługi prawnej oraz przygotowania niezbędnych ekspertyz do procesu:

Fundacja Życie i Rodzina, numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230.

Kod SWIFT: BIGBPLPW

Można też wpłacić Blikiem / kartą / systemami przelewowymi pod linkiem: www.RatujZycie.pl/wesprzyj

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.