Pro-Life Bez Cenzury: Wobec in vitro

zapłodnienie pozaustrojowe

W kwestii zapłodnienia metodą in vitro bardzo trudno o rzetelną i kompletną wiedzę. Jest to jeden z trudniejszych aspektów w dziedzinie pro-life. Głównie przez tworzoną wokół sztucznego rozrodu fałszywą, emocjonalną otoczkę jakoby in vitro oznaczało życie i leczenie bezpłodności. W kolejnym odcinku vloga Pro-Life Bez Cenzury Laura Lipińska przedstawia książkę autorstwa ks. Jacka Grzybowskiego i ks. Franciszka Longchamps de Bériera „Wobec in vitro. Genetyczne, moralne, filozoficzne, teologiczne i prawne aspekty zapłodnienia pozaustrojowego”, która pozwala spojrzeć na temat in vitro w sposób właściwy.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.