Pro-Life Bez Cenzury: Przestępca z OMZRIK ściga za projekt obywatelski

PRZESTĘPCA Z OMZRIK ŚCIGA ZA PROJEKT OBYWATELSKI

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego fundatorem jest przestępca Rafał Gaweł, skierował zawiadomienie do Prokuratury w sprawie obywatelskiego projektu ustawy „Stop LGBT”, złożonego do Sejmu w 2021 r, ta jednak odmówiła wszczęcia śledztwa. OMZRIK zaskarżył tę decyzję do Sądu, a ten w osobie sędzi Katarzyny Rutkowskiej – Giwojno uznał, że podczas prezentowania „Stop LGBT” mogło dojść do propagowania faszyzmu i nakazał prowadzenie dochodzenia w tej sprawie. Krzysztof Kasprzak został wezwany do przesłuchania na Policji.

Orwell by tego nie wymyślił! Wprowadzenie do Sejmu ustawy w trybie inicjatywy obywatelskiej, która jest narzędziem demokracji bezpośredniej, sędzia uznała za możliwe propagowanie faszyzmu… Choćby nękało nas homolobby, będziemy dalej bronić przed nim dzieci.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.