Prawda odpowiedzią na agresję LGBT! Pikieta #StopDewiacji w Krakowie

Fundacja Życie i Rodzina w sobotę 8 sierpnia na krakowskim Rynku zorganizowała dziś pikietę #StopDewiacji. Jest to odpowiedź na piątkowe zamieszki w Warszawie, gdzie aktywiści LGBT chcieli powstrzymać policję przed egzekwowaniem prawa. Pikieta cieszyła się nieprzeciętnym zainteresowaniem licznie zebranych w Krakowie turystów.

Na warszawskich ulicach doszło w piątek do ataków na funkcjonariuszy policji, którzy z nakazu prokuratora mieli doprowadzić do aresztu działacza LGBT (podającego się za kobietę). Mężczyzna brał udział w niedawnym ataku na furgonetkę antyaborcyjną oraz w profanacji figury Chrystusa przed kościołem św. Krzyża.

W odpowiedzi na agresję LGBT wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na krakowskim Rynku pokazywali fakty o homoseksualistach i praktyczne skutki realizacji postulatów homoaktywistów. Bo zagrożenie dla dzieci, młodzieży i całego społeczeństwa jest realne – wiele przypadków (potwierdzają to badania i wyroki sądowe) przemocy, molestowania i pedofilii ma miejsce właśnie w środowiskach LGBT.

[rl_gallery id=”6203″]

Dość! Czas powstrzymać agresję LGBT.

„Pora odpowiedzieć na coraz agresywniejsze ataki homoaktywistów na podstawy cywilizacji. Homoideologia to nie zabawa. W państwach, gdzie zgodzono się na realizację postulatów LGBT, zalegalizowano związki partnerskie i pozwolono im adoptować dzieci, wielokrotnie kończyło się to tragedią tych dzieci. Nie ma zgody na to, aby w naszej Ojczyźnie homoaktywiści wymuszali na normalnej większości akceptację ich ekscesów i tolerancję dla swoich żądań” – mówi Kaja Godek.

Sobotnia akcja Fundacji miała na celu uświadomienie ludziom, jak bardzo niebezpieczna jest ideologia lgbt. Spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających Kraków turystów. Spotkaliśmy się z głosami poparcia, niektórzy unosili w górę kciuki, aby pokazać życzliwość dla pikiety. Zdarzyło się też kilku wulgarnie awanturujących się zwolenników LGBT. Nie mieli argumentów, dlatego nadrabiali wulgaryzmami i okazywaniem złości. Policja szybko ich spisała i zapowiedziała wszczęcie postępowania o ukaranie.

Chcesz działać przeciw LGBT w Krakowie lub okolicach – zaangażuj się:  https://www.zycierodzina.pl/kursy/

Wspieraj walkę o życie i rodzinę!

Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż nam to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.